سبد خرید 0

فیفا

کوین فیفا

 

یکی از بهترین بازی های آنلاین که شما این امکان را دارید علاوه بر بازی و سرگرمی بتوانید از آن کسب درآمد کنید بازی fifa می باشد. این امکان برای شما مهیا باشد از این بازی کسب درآمد کنید احتیاج به کوین فیفا و یا همان سکه فیفا دارید. از اینرو جای نگرانی در رابطه با این موضوع وجود ندارد. شما این امکان را دارید به سهولت نسبت به خریداری آن اقدام نمایید و یا اینکه به وسیله شیوه های متعدد که در طول بازی، با مشارکت در چالش های که برای شما در نظر گرفته شده است کوین فیفا را بدست آورید. خرید کوین فیفا، به منظور ایجاد یک تیم حرفه ای و بکارگیری بازیکنان حرفه ای برای رسیدن به رتبه های بالاتر ، از شیوه های کسب درآمد از فیفا هستند. بیشترین شیوه کسب درآمد از این بازی آنلاین، خرید و فروش بازیکنان و دیگر قابلیت های این بازی است. افرادی که به تازگی وارد بازی آنلاین فیفا شده اند. به سهولت قادر هستند در قسمت آلتیمیت تیم فیفا، عضو شده سپس در طی هفته های اول و سطوح مبتدی بازی، اقدام به کسب کوین فیفا نمایند که در مراحل بعدی به آنها نیاز خواهد داشت. در وهله اول فقط 5000 کوین فیفا به کاربران داده می شود. ولیکن بایستی بدانید که شما نمیتوانید با این مقدار تیم تشکیل دهید. در حقیقت شما در ماه های اول شما نباید این انتظار را داشته باشید که بتوانید بازیکن خوب و به سطوح بالا برسید. در همین راستا افراد بسیاری اقدام به خرید کوین فیفا، از بازاریاب های الکترونیک می پردازند. در ادامه با ما در این مطلب از دایرکتوری همراه باشید تا به صورت کامل در رابطه با کوین فیفا گفتگو نماییم.

 

 

خرید و فروش کوین فیفا

در حقیقت خرید کوین فیفا به معنای خرید و و فروش بازیکنان ارزشمند می باشد. بیان این نکته حائز اهمیت است به هر اندازه که تیم شما قوی و کاربلد باشد. در این صورت احتمال برد شما افزایش خواهد یافت در نتیجه در هر بار بردی که کسب میکنید. سکه های بیشتری دریافت خواهید نمود. به هر اندازه کوین های حساب شما بیشتر باشد در این صورت سود بسیاری بدست خواهید آورد.

انتقال کوین فیفا

انتقال کوین فیفا برای اشخاصی متناسب می باشد که بازیکنان گوناگونی کسب کرده اند. شما به منظور خرید کوین فیفا یا اینکه کسب کوین دیگر گیمر های فیفا این امکان را دارید. هر پنچشنبه بازیکنان خود را با قیمت که مد نظر خودتان می باشد در فهرست خرید و فروش جای دهید. در این صورت میتوانید اقدام به خرید و فروش سکه فیفا نمایید.  

شما برای آنکه بتوانید فروش خود را به دلار انجام دهید در این صورت بایستی در وب سایت پی پال یک حساب کاربری ایجاد نمایید. که افتتاح حساب برای کاربران ایرانی کار آسانی نمی باشد.

نکته

همانگونه که در بالا اشاره نمودیم کوین ها در بازی فیفا بسیار نقش اساسی دارند چرا که به منظور ساخت یک تیم کاربلد با بازیکنان حرفه ای به آن احتیاج دارید. در حقیقت اگر شما تازه وارد در این کار باشید بایستی بدانید که خرید کوین و فروش آن از مهم ترین و حیاتی ترین کار ها برای پیشرفت و صعود شما به رتبه بندی های بیشتر می باشد. دقت کنید که بعد از اتمام و انجام هر بازی مقدار ناچیزی کوین به شما تعلق می گردد. ولیکن به منظور تقویت تیم خود این مقدار کوین کافی نمی باشد.  برای انجام اینکار شما بایستی مقدار بسیاری کوین بدست آورید. از اینرو یکی از بهترین راه حل ها این است که با تمرکز بر روی قسمت آلتیمیت تیم کوین بیشتری بدست آورید. در صورتی که بازیکنانی دارید که به آن نیاز ندارید در این صورت شما با فروش آنها خواهید توانست کوین بسیاری کسب کنید.

 

 

کلام پایانی

بازی فیفا یکی از بهترین بازی های ورزشی می باشد که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. اگر شما تمایل دارید از این بازی کسب درآمد کنید بایستی بدانید ترفند و استراتژی شما در بازی کردن نقش بسیار مهمی دارد.  هر ساله تقریباٌ ورژن های جدیدی از آن به بازار ارائه می شود. در نسخه های جدید تلاش بر این بوده است که نواقص سری قبل خود را بهبود دهد تا بهترین کارایی را در سری جدید شاهد باشیم.

Top